Beltéri ajtók Nyíregyháza
Laminált padló Nyíregyháza

Magunkról

Standard Door hivatalos viszonteladói parner:

- Beltéri ajtók: a legnépszerűbb ajtók készletről, azonnal elérhetőek.

- Ingyenes felmérés: ha tőlünk rendeli meg a beltéri ajtóit, akkor Nyíregyházán belül a felmérés INGYENES! Ha igényli, akkor kedvezményes áron be is építjük ajtóit!

- Ingyenes kiszállítás: a tőlünk vásárolt ajtókat Nyíregyházán belül ingyenesen kiszállítjuk. (A részletekről érdeklődjön elérhetőségeinken!)

- Laminált padlók: készletről elérhetőek a legtrendibb színek. Laminált és SPC vízálló padlók széles választékban. Szegélylecek belső és külső sarokelemek, végzárók a laminált padlók színeiben.

- Műanyag nyílászárók: megkezdtük a minőségi műanyag nyílászárók forgalmazását. Ingyenes felmérés, árajánlat és tanácsadás.

- Építőanyag: a tiszavasvári úti üzletünkben is megrendelhetőek a a Borzsa Tüzép termékei, építőanyagai. Térkövek, cserepek, szigetelőanyagok, ragasztók stb.